Înfrângere în Cupa României

Politehnica Iași a pierdut cu scorul de 6-27 partida din Cupa României, prima grupă valorică, disputată în această dimineață, pe teren propriu, în compania formației CSM Olimpia București. Ieșenii au fost la conducere timp de 10 minute, scorul fiind 6-3 între ... Citește continuarea...