Regrete mult prea târzii

CSM Politehnica a pierdut o nouă partidă în Liga 1 și pare că doar pauza de iarnă o mai poate scoate din pasa în care a intrat în această toamnă. Semnalul tras de oaspeți în minutul 5 nu a fost luat în serios de ieșeni, iar două gafe de curtea școlii au făc... Citește continuarea...

E vremea revirimentului!

După 11 meciuri în care a obținut o singură victorie în Liga 1, CSM Politehnica Iași se află mâine în fața unui meci care poate decide viitorul echipei de fotbal din Copou. Aflat la prima partidă pe teren propr... Citește continuarea...