Intră banii săptămâna asta

Fără înfrângere în play-out, fotbaliștii de la CSM Politehnica așteaptă vești bune dinspre conducere, pentru achitarea restanțelor financiare. Acestea se pare că nu mai întârzie, banii din partea municipalității urmând să intre în contul clubului din Copou în ... Citește continuarea...
Politehnica-Iași

Din nou pe primul loc

Echipa de handbal CS Politehnica Iași a câștigat cu scorul de 31-26 partida din etapa a 4-a a returului Diviziei A, disputată pe teren propriu, împotriva formației CSM București II. Studenții au intrat la cabine cu un avantaj de 3 goluri (15-12), mărind ecartu... Citește continuarea...