CSMS Iași a fost eliminată din Cupa României Andrei Luca 29 octombrie 2014 Conferință CSMS - Steaua CSMS Iași a pierdut, scor 0-1, partida din optimile Cupei României, disputată pe teren propriu, în fața formației Steaua București. Unicul gol al meciului a fost marcat de Nicușor S... Citește continuarea...